Identity Champagne panel korkowy

Nowy produkt

Wymiar panela korkowego 905x295x10.5 mm. 
Minimalna ilość do zamówienia to 1 paczka = 2,136 m2
Panele korkowe lakierowane. Lakier PU.

Gwarancja: pomieszczenia mieszkalne klasy 23 - 15 lat, użyteczności publicznej klasy 31 - 5 lat

Więcej szczegółów

431,00 zł brutto

201,78 zł za M2

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie 8 szt. / 2,136 m2
Długość 90,5 cm
Szerokość 29,5 cm
Wysokość 10,5 mm
Wykończenie Lakier ceramiczny

Więcej informacji

Podłogi korkowe wbrew pozorom są bardzo trwałe. Jeśli tylko wprowadzisz je raz do swoich wnętrz, satysfakcja z ich użytkowania sprawi, że będziesz je chcieć mieć na zawsze.

Podłogi korkowe zalety:
komfort cieplny – koniec z uczuciem chłodu, gdy stajesz bosą stopą na posadzkę; dzięki swojej komórkowej budowie korek jest doskonałym izolatorem termicznym, dotykając go, doznasz przyjemnego uczucia rozgrzewającego ciepła;
komfort akustyczny – korek posiada wysoce rozwiniętą zdolność pochłaniania dźwięków, a podłoga z korka sprawi, że otoczy się atmosfera spokoju i relaksu; zapomnij o stukocie twardych paneli, nie myśl już o hałaśliwych sąsiadach z dolnych kondygnacji;
komfort chodzenia – wierzchnia warstwa podłogi korkowej jest elastyczna, wydajnie amortyzuje nacisk w trakcie stawiania kroków; chodzenie po niej to przyjemność, a nie męczarnia dla Twoich mięśni i stawów;
komfort łatwego utrzymania w czystości – tak niewiele potrzeba, aby utrzymać podłogę z korka w dobrym stanie, wystarczy pamiętać o jej okresowym odkurzeniu i przetarciu wilgotnym mopem, aby cieszyć się doskonałą podłogą przez wiele lat.
korek to 100% natury i 100% troski o jej stan - korek to materiał, który pozyskuje się bez robienia jakiejkolwiek krzywdy rosnącemu drzewu

CICHE
Laboratoryjne testy dowodzą, że płyty z korka są znakomitym materiałem izolacyjnym. Korek redukuje dźwięki dobiegające z innych kondygnacji, obniża poziom hałasu powstającego wewnątrz mieszkania.
CIEPŁE
Naturalne właściwości korka odgrywają zasadniczą rolę w izolacji cieplnej, zapewniając niezrównoważony komfort, przytulność oraz niższe koszty energii.
Dzięki swojej słabej przewodności cieplnej korek jest zawsze ciepły w dotyku, bowiem nie przepuszcza ani nie pochłania ciepła naszego ciała i sprawia wrażenie, jakby miał wewnętrzne ciepło (jakby nas ogrzewał).
TRWAŁE
Podłogi z warstwą mocno sprasowanego korka przenoszą bardzo duże obciążenia. Pod wpływem nacisku mikrokomórki korka ulegają kompresji, a na powierzchni podłogi brak jest śladów wgłębień i załamań. Podłogi zabezpieczone są przed zużyciem powłoką z wysokiej jakości lakieru poliuretanowego lub winylu, dzięki którym podłoga jest niezwykle odporna na ścieranie i zarysowania, sprawiając tym samym, że wygląda jak nowa przez wiele lat.
KOMFORTOWE
Udowodniono, że twarde podłoża powodują nasilenie urazów stóp i pleców. Badania pokryć podłogowych Corkcomfort przeprowadzone w Valencia Biomechanics Institute dowodzą ich znakomitych właściwości biomechanicznych i wpływu na prawidłową postawę ludzkiego ciała. Produkty Wicanders są miękkie i jednocześnie sprężyste, przez co zmniejszają nacisk na stawy i kręgosłup.
ZDROWE
Korek jest materiałem antystatycznym, tzn. nie przyciąga i nie pochłania kurzu. W związku z tym podłogi Wicanders nie powodują alergii, są przyjazne dla alergików i astmatyków.
PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA
Produkty Wicanders nadają się do recyklingu, są przyjazne dla środowiska i pozytywnie wpływają na pobór dwutlenku węgla z atmosfery. Ich ekologiczny charakter podkreśla nowy klej wodny ACRODUR zmniejszający poziom emisji substancji szkodliwych. Dzięki właściwością izolacyjnym umożliwiają oszczędzanie energii.
Certyfikat FSC w zakresie gospodarki leśnej, a także inne certyfikaty, to niezaprzeczalny dowód ekologicznego charakteru tych podłóg i ich dodatkowa zaleta.
SZYBKA I ŁATWA INSTALACJA
Dzięki opatentowanemu systemowi CorkLoc instalacja paneli korkowych nie będzie stanowiła najmniejszego problemu, a zintegrowany podkład korkowy oprócz dodatkowego wytłumienia i ocieplenia, wyeliminuje konieczność dodatkowego zakupu mat pod podłogi pływające.
ŁATWE W PIELĘGNACJI
Podłogi Wicanders są łatwe w codziennej pielęgnacji i okresowej konserwacji. By podłogi utrzymać w czystości wystarczy tylko odkurzać oraz co jakiś czas przemywać wilgotną szmatką z użyciem środków pielęgnujących.

KONSTRUKCJA PODŁÓG KORKOWYCH (zdjęcie załaczone w aranżacji)
1. Lakier Xtreme WRT
2. Naturalny fornir korkowy
3. Warstwa elastycznego izolującego korka
4. Płyta HDF z systemem CORKLOC
5. Zintegrowany korkowy podkład wytłumiający

Montaż paneli korkowych

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Identity Champagne panel korkowy

Identity Champagne panel korkowy

Wymiar panela korkowego 905x295x10.5 mm. 
Minimalna ilość do zamówienia to 1 paczka = 2,136 m2
Panele korkowe lakierowane. Lakier PU.

Gwarancja: pomieszczenia mieszkalne klasy 23 - 15 lat, użyteczności publicznej klasy 31 - 5 lat