PODŁOGI KORKOWE

Choć w większości przypadków na podłogę kładzie się panele wykonane z drewna albo tworzyw drewnopodobnych, to jednak niejedyna z dostępnych opcji. Co jeszcze można zaproponować? Znacznie mniej popularne płyty korkowe na podłogę! Są to elementy charakteryzujące się wieloma pożądanymi parametrami. Co wchodzi w grę? Miękkość, ciepło, ale też tłumienie drgań i hałasów. Jesteście zainteresowani tym oryginalnym rozwiązaniem? W takim razie zerknijcie na poniższą ofertę podłóg korkowych!

Korkowa podłoga jako alternatywa drewnianych paneli

Z pewnością większość osób kojarzy sobie korek z… zatyczkami do butelek albo tablicami informacyjnymi, na które można przypiąć notatki. Czy wiedzieliście jednak, że istnieje coś takiego jak panele korkowe na podłogę? Czy to w ogóle może mieć sens? Jak najbardziej, ponieważ z jednej strony zapewniają ciekawą, wyróżniającą się estetykę, a oprócz tego w grę wchodzą także odpowiednie parametry. Mianowicie podłogi korkowe skutecznie wygłuszą Wasze mieszkanie, ograniczając nadmierne hałasy, ale również okażą się strzałem w dziesiątkę pod względem izolacji termicznej. Innymi słowy, podłoga z korka ociepli całe Wasze domostwo!

W naszej ofercie znajdziecie zarówno panele, jak i płytki korkowe. Podłogowe konstrukcje tego rodzaju cechują się wykonaniem z kilku warstw, na które składa się — od najwyższej warstwy — powłoka zabezpieczająca, dekoracyjny fornir korkowy, korek aglomerowany, płyta HDF z zamkiem Corkloc, a na samym dole zintegrowany podkład korkowy. Dzięki takiej budowie możecie liczyć na połączenie odporności, funkcjonalności, bezpieczeństwa, ale też oryginalnego wyglądu. Badania laboratoryjne korkowych podłóg jasno dowodzą, że panele są ponadto zdrowe dla całego organizmu. Jak to możliwe? Korek jest materiałem antystatycznym, a więc nie przyciąga kurzu i nie powoduje alergii.

Podłoga korkowa w najlepszej cenie

Nie boisz się nowości i chcesz zaopatrzyć się w korkową podłogę, ale… nie wiesz jak zabrać się za wybór odpowiedniego wariantu? Żaden problem! Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie Ci doradzą i opowiedzą o wszystkich możliwościach. A może dokładnie wiesz, czego chcesz, ale oczekujesz pomocy w wycenie Twojego projektu? Także i w tym przypadku służymy doradą i jednocześnie gwarantujemy, że w naszym sklepie ceny na 100% Cię usatysfakcjonują!

PODŁOGI KORKOWE Jest 8 produktów.

Podkategorie

  • PANELE KORKOWE

    Panel korkowy - szybki montaż na zamek. Panele korkowe wykończone lakierem ceramicznym lub warstwą przezroczystego winylu.

  • PARKIET KORKOWY

    Parkiet korkowy - montaż na klej, to płytki z korka grubości 4 lub 6 mm wykończone lakierem ceramicznym lub poliuretanowym. 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów