LISTWY KORKOWE

W naszym asortymencie znajdziesz listwy korkowe wykończeniowe, dzięki którym ozdobisz podłogi i ściany swojego domu. Są one wytwarzane z aglomerowanych korków naturalnych. Te natomiast powstają z rozdrobnionych i starannie wyselekcjonowanych kawałków kory drzewnej. Dzięki temu oferowane przez nas listwy korkowe są wysokojakościowe, a także w pełni ekologiczne i biodegradowalne.

Naturalne listwy korkowe to gwarancja znakomitej jakości

Listwa z korka naturalnego cechuje się znakomitą przyczepnością, dzięki czemu ściśle przylega do nawierzchni naściennych przypodłogowych. Aglomerat z wyselekcjonowanej kory drzewnej jest wysoce wytrzymałym materiałem, który nie kruszy się pod wpływem czasu. Listwa korkowa jest odporna na działanie wszelkich czynników biologicznych i chemicznych. Nie namnażają się na niej grzyby, pleśnie i bakterie. Zachowuje pierwotną strukturę przy częstym kontakcie z detergentami myjącymi podłogę. Naturalna listwa z korka znakomicie osłania delikatne powierzchnie przypodłogowe przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Listwa korkowa do paneli jako ozdobny łącznik

Oferujemy ozdobne listwy korkowe w przeróżnych kształtach i wymiarach. Wyeksponowana w nich struktura kory drzewnej sprawia, że wszystkie domowe wnętrza nabierają klasycznego szyku i elegancji. Naturalna listwa korkowa jest wyjątkowym łącznikiem ściany i podłogi. Świetnie komponuje się z panelami drewnianymi lub kafelkami drewnopodobnymi. Optycznie ociepla wystrój mieszkania. Listwa korkowa do paneli znakomicie podkreśla kąty pokoju. W zależności od Twoich preferencji możesz ją dowolnie łączyć, przedłużać i skracać. Listwa korkowa zdobi ściany przypodłogowe, ale świetnie podkreśla też kształt schodów. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Oferujemy szeroki wybór listew boazeryjnych, narożnych i ćwierćwałków. Mogą one zdobić też ściany przysufitowe. Wraz z nimi sufit staje się dekoracją pokoju. Listwa korkowa jest dostępna w naszym bogatym asortymencie, więc zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert.

LISTWY KORKOWE Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów