Deski Ciosane

Znajdujące się w naszym asortymencie dekoracyjne deski z żywicy akrylowej doskonale imitują deski ciosane z naturalnego drewna. Stanowią dla niego doskonałą alternatywę, trójwymiarowo naśladując strukturę drewnianą. Jednocześnie wykazują właściwości, które w porównaniu z prawdziwym drewnem pozwolą zmniejszyć koszty oraz zaoszczędzić czas. Cechuje je łatwy montaż, zaś nowoczesna technika wytwarzania sprawia, że po umieszczeniu ich w miejscu docelowym nie wymagają przeprowadzania żmudnych prac konserwacyjnych. Ponadto są odporne na działanie czynników atmosferycznych i nie odbarwiają się pod wpływem światła.

Deski ciosane - takie, jakich potrzebujesz

Oferowane przez nas deski ciosane w kilku opcjach do wyboru są bardzo realistyczną kopią jasnego oraz ciemnego drewna. Dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w osłanianiu elewacji, które za ich pomocą zostają skutecznie zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, zyskując w ten sposób na trwałości. Produkt jest odporny na uderzenia, a zarazem lekki oraz elastyczny, przez co cieszy się również ogromną popularnością w aranżacjach różnego rodzaju wnętrz. Deski można bez obaw stosować na powierzchniach o bardzo dużych łukach, dzięki czemu z powodzeniem są wykorzystywane jako efektowne zdobienie w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, hotelach, sklepach czy restauracjach. Wygląd prawdziwego drewna wprowadza do nich przytulność i tworzy wyjątkowy klimat, jaki zawdzięczamy naturze.

  

W naszej ofercie znajdą Państwo również wysokiej jakości kleje, specjalnie dedykowane do montażu desek ciosanych. Dostępne są w trzech kolorach: białym, antracytowym oraz ciemnym brązie. Są gotowe do użycia (kleje dyspersyjne), dzięki czemu szybko oraz trwale zwiążą elastyczne deski z podłożem.

Deski Ciosane Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów