CEGŁY ELASTYCZNE

Elastyczna cegła klinkierowa

W pracach wykończeniowych na zewnątrz i wewnątrz budynku coraz częściej stosuje się elastyczne płytki klinkierowe. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszy się cegła elewacyjna. Jest łatwa w montażu, lekka i odporna na uszkodzenia. Produkowana jest na bazie różnych piasków kwarcowych oraz żywic polimerowych. Jest to rozwiązanie na które decyduje się coraz więcej osób. Rzesza zadowolonych klientów świadczy o tym, że cegła klinkierowa elewacyjna to rozwiązanie godne uwagi. Jeśli poszukują Państwo rozwiązania na elewacje, które jest niebanalne, tanie w realizacji oraz trwałe - trafiliście doskonale!

           

W naszym sklepie elastyczna cegła klinkierowa dostępna jest w wielu różnych kolorach i wzorach. Bardzo dobrze imituje naturalnie wypalaną cegłę, stąd ma często nieregularny odcień. By jednak mimo upływającego czasu cegła elewacyjna nie straciła swojego wyglądu, poleca się ją regularnie impregnować.

             

W jakich miejscach sprawdzi się proponowana przez nas elastyczna cegła klinkierowa? Tak naprawdę wszystko zależy od kreatywności, ponieważ będzie pięknie wyglądać zarówno w mieszkaniach, jak i takich obiektach jak biura czy lokale gastronomiczne. Cegła elewacyjna sprawi, że pomieszczenie stanie się industrialne, loftowe, vintage, a nawet nowoczesne. Są Państwo zainteresowani? Jeżeli tak - gwarantujemy, że cegła klinkierowa elewacyjna z naszej oferty spełni wszelkie wymagania!

             

W KupOnline znajdą Państwo nie tylko doskonałą imitację naturalnie wypalanej cegły. Aby na elewacji zachować efektowność jej wyjątkowej struktury na lata, w asortymencie posiadamy też bezbarwny impregnat do cegieł elastycznych SDP. Litrowe opakowanie wystarczy na aż 7 m2 elastycznego klinkieru, by skutecznie go zabezpieczyć przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Klinkier elastyczny w dobrej cenie nabędą Państwo w naszym sklepie internetowym.

CEGŁY ELASTYCZNE Jest 31 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów