ROLE KORKOWE

Chyba nikt nie lubi, gdy spokojny wypoczynek zaczynają nagle zakłócać głośne hałasy dobiegające zza ściany albo donośne tupanie dzieci sąsiadów mieszkających piętro wyżej. Czy można ograniczyć takie irytujące odgłosy? Jak najbardziej, a jednym z najprostszych rozwiązań jest skorzystanie z maty korkowej. Ma właściwości dźwiękoszczelne, a na dodatek w grę wchodzi również izolacja cieplna. Gdzie się zaopatrzyć w taki korek w rolce na ścianę? W naszym sklepie! W poniższej kategorii proponujemy rozmaite modele od wyboru do koloru.

Uniwersalny korek w rolce 10 mm

Czy rolka korkowa nada się wyłącznie na ścianę? Absolutnie nie, ponieważ bez żadnego problemu istnieje możliwość wyłożenia nią podłogi! Jaki jest tego cel? Przede wszystkim w grę wchodzi wyciszenie odgłosów kroków, tłumienie drgań i wibracji, ale też izolacja cieplna. Aby wykorzystać pełen potencjał materiału, rolka korkowa powinna zostać rozwinięta pod panele bądź podłogi pływające. A jak wygląda kwestia z umieszczeniem korka na ścianie? Z jednej strony nada oryginalnego wyglądu, a z drugiej pozwoli na spożytkowaniu powierzchni jako… wielka tablica korkowa!

Proponowany przez nas korek na ścianę w rolce oferujemy w kilku różnych wariantach pod względem wymiarów — zarówno długości, szerokości, jak i grubości. Dzięki temu każdy ma okazję wybrać dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje. Nie jesteście pewni, co sprosta Waszym oczekiwaniom albo jakiej powierzchni maty korkowej potrzeba do danego pomieszczenia? Nic straconego — wystarczy, że się z nami skontaktujecie, a nasi specjaliści chętnie udzielą Wam pomocy od A do Z!

ROLE KORKOWE Jest 32 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów