TABLICE korkowe, magnetyczne, suchościeralne, kredowe

Tablice korkowe w ramie drewnianej lub aluminowej. Potykacz korkowe, stojaki reklamowe korkowe. 

TABLICE korkowe, magnetyczne, suchościeralne, kredowe Jest 52 produktów.

Podkategorie

 • Korkowe - rama drewniana

  Tablice korkowe

  Powody ogromnej popularności tablic korkowych są niemal niezliczone, tak jak niepoliczalne są pomysły na ich wykorzystanie. Inwencja użytkowników nie ma pod tym względem granic. Dlatego przyjazna dla środowiska duża i mała tablica korkowa w dobrej cenie sprawdza się już od lat w wielu domach oraz miejscach pracy.

  Gdzie używać dużych tablic korkowych?

  Jeśli ktoś obawia się, że obraz na ścianie szybko mu się znudzi - wystarczy kilka dekoracji przypiąć do korkowej tablicy i wymieniać na inne, gdy tylko najdzie na to ochota. Ozdobna tablica korkowa w aluminiowej ramie będzie stanowić efektowne tło dla zdjęć albo kolekcji pocztówek, przywiezionych z fascynujących podróży. Ważne sprawy do załatwienia? Kiedy ich listę umieści się na tablicy, nie straci się ich z oczu. Niejeden egzamin albo klasówka nie zostałyby zaliczone, gdyby nie najlepsi pomocnicy w nauce, jakimi są karteczki samoprzylepne. Tablice korkowe są wystarczająco duże, by wszystkie cenne notatki powiesić w jednym miejscu na tablicy korkowej nad biurkiem.

       

  Duża tablica korkowa do kuchni fantastycznie sprawdzi się jako punkt, gdzie można zostawić wiadomość dla pozostałych domowników. Znajdzie się na niej rzecz jasna także miejsce na najpyszniejsze przepisy. Z kolei tablice korkowe kolorowe są szczególnie chętnie nabywane dla najmłodszych. Tablice korkowe dla dzieci to wesoły akcent w pokoju malucha, nie tylko cieszący oczy, ale i praktyczny. Wszyscy przecież kochamy podziwiać galerię dzieł, narysowanych w przedszkolu przez małych artystów. Tablica korkowa duża jest również niezbędnym akcesorium w niejednym biurze, gabinecie czy w innym miejscu pracy. Jest przydatna wszędzie tam, gdzie istotne jest umieszczanie w widocznym miejscu zapisków albo ogłoszeń.

  Szeroki wybór tablic korkowych

  Nasze potrzeby są rozmaite, ale tablica korkowa ozdobna potrafi im wszystkim sprostać, ponieważ wykonywana jest w przeróżnych wariantach. Mini, mała, średnia czy duża tablica korkowa - nabędziemy ją w każdej potrzebnej nam wielkości. Gdy nie zadowala nas produkt gotowy, w razie potrzeby tablica w dowolnym wymiarze może zostać wykonana na zamówienie.

     

  Sklep KupOnline oferuje państwu tablice korkowe w ramie wyróżniające się najwyższą jakością oraz nowoczesnym wzornictwem. Dzięki naszym produktom, takim jak duże tablice korkowe w przystępnej cenie, zyskają Państwo przestrzeń użytkową do wielu kreatywnych zastosowań, odpowiadających indywidualnym potrzebom.

 • Korkowe - rama aluminiowa

 • Tablice Sucho-ścieralne

 • Tablice Kredowe

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 52 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 52 elementów