Tablica Korkowa  80*50 Zobacz większe

Tablica Korkowa 80x50 cm

TKD80X50

Nowy produkt

38,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Cena za 1 szt.

Korek jest wytrzymałym i funkcjonalnym materiałem. Tworzone z niego tablice korkowe świetnie przydają się zarówno jako narzędzia edukacyjne, jak i wielkoformatowe kalendarze, dzięki którym łatwiej zaplanujesz swoje działania. Możliwość przypięcia ważnych informacji i luźnych karteczek pomaga w zachowaniu porządku w miejscu pracy.

Klasyczna tablica korkowa 80x50

Tablice korkowe są nie tylko funkcjonalnym dodatkiem. Wybór takiego rozwiązania wspomaga rozwój ekologicznych metod zarządzania czasem i działaniami. Stosowane w biurze ułatwią dostęp do informacji - przypięte pinezkami materiały będą ogólnodostępne.

Ramka tablicy korkowej 80x50 została wykonana z wysokiej jakości, odpornego na zniszczenia drewna. Użyta w produkcji płyta pilśniowa, stanowi wytrzymałą podkładkę pod korek. Dzięki niej tablica może być długo użytkowana bez obaw o przebicie lub zniszczenie struktury. Produkt wyposażony został w gwoździki oraz dwie metalowe zawieszki umożliwiające zamocowanie na ścianie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani niestandardowym rozmiarem naszych tablic korkowych, zachęcamy do kontaktu — realizujemy zamówienia do max. 200 × 120 cm.

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Tablica Korkowa  80x50 cm

Tablica Korkowa 80x50 cm