Nowy Deska Modern 260x13x3 cm jasna Zobacz większe

Deska Modern 260x13x3 cm dąb

DM13

Nowy produkt

109,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Deski Rustykalne Ciosane i Deski rustykalne Modern są wykonane z pianki poliuretanowej o zerowym potencjale niszczenia ozonu.

Deski rustykalne to wyjątkowy element wystroju wnętrz, który wnosi ciepło, charakter i autentyczność, tworząc wyjątkowy oraz wiejski klimat w każdym pomieszczeniu.

Deski dekoracyjne doskonale imitują naturalne drewniane deski są wykorzystywane do wykańczania ścian i sufitów jako element dekoracyjny w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej takich jak sklepy, restauracje, hotele, zajazdy itp.

Główną cechą desek rustykalnych jest ich surowość i nieobrobiony wygląd co nadaje deskom unikalnego charakteru. Dlatego też deski rustykalne są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie naturalne piękno i oryginalność.

Wykorzystując deski rustykalne, można nadać swojemu wnętrzu wiejski, rustykalny, a nawet industrialny charakter. Deski te doskonale komponują się z rustykalnymi meblami, kafelkami w stylu retro, a także metalowymi akcentami. Mogą być wykorzystane zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach, nadając im unikalny, przytulny klimat.

Deski rustykalne to element dekoracyjny, który przynosi do wnętrza niepowtarzalny charakter. Dzięki nim możesz stworzyć przytulne, ciepłe i oryginalne miejsce, w którym będziesz się czuć jak w domu.

Pianka posiada własności samo-gasnące.

Belki malowane są specjalną bejcą akrylową.

Wszystkie wyroby posiadają ocenę P2H nr HK/B/2085/01/2002 oraz Aprobatę Techniczną AT-06-0674/2004 dopuszczającą do stosowania w budownictwie

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Deska Modern 260x13x3 cm dąb

Deska Modern 260x13x3 cm dąb

Produkty powiązane