Belka Rustykalna 2013 2m olcha

BR20132M

Nowy produkt

179,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Długość 200 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 13 cm

Więcej informacji

Belki Rustykalne (belki ciosane) i Belki Modern są wykonane z pianki poliuretanowej o zerowym potencjale niszczenia ozonu.

Belki dekoracyjne "Bieszczady" - są kopiami belek z naturalnego starego drewna i mogą być wykorzystywane jako element dekoracyjny ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej takich jak sklepy, restauracje, hotele, zajazdy itp.

Nasze belki rustykalne to idealne rozwiązanie, jeśli marzysz o wprowadzeniu do swojego wnętrza niepowtarzalnego, wiejskiego uroku bez konieczności angażowania się w skomplikowane prace budowlane. Dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi i doskonałej jakości wykonania, te elementy dekoracyjne nadadzą każdemu pomieszczeniu ciepła i charakteru.

Cechy Naszych Belek Rustykalnych:

Autentyczny Wygląd: Nasze belki zostały starannie zaprojektowane, aby naśladować teksturę i wykończenie drewnianych belek. Dzięki temu uzyskujesz realistyczny efekt, który trudno odróżnić od prawdziwego drewna.

Trwałość i Lekkość: Nasze belki są wykonane z wysokiej jakości pianki, co sprawia, że są lekkie, łatwe w montażu i odporne na uszkodzenia. Nie musisz się martwić o ewentualne odpryski czy pęknięcia.

Łatwy Montaż: Montaż belek jest niezwykle prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Wkrótce po zamontowaniu poczujesz, że wprowadziłeś nowy wymiar do swojego wnętrza.

Dostępność Wielu Kolorów i Rozmiarów: Oferujemy szeroki wybór kolorów i rozmiarów, dzięki czemu masz pełną swobodę w dostosowaniu belek do swojego stylu i aranżacji wnętrza.

Wielofunkcyjność: Nasze belki mogą być wykorzystane zarówno do ozdabiania sufitów, jak i ścian. To wszechstronny element dekoracyjny, który doda uroku zarówno w salonie, kuchni, sypialni, jak i innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Łatwość W Utrzymaniu Czystości: Bełki z pianki są odporne na wilgoć, co sprawia, że są łatwe do czyszczenia i utrzymania w doskonałym stanie przez wiele lat.

Odkryj naszą kolekcję belek rustykalnych i przekształć swoje wnętrze w miejsce, gdzie tradycyjny urok spotyka się z nowoczesnym komfortem. Nie czekaj – już dziś zacznij tworzyć unikalną przestrzeń, która odzwierciedli Twój wyjątkowy styl życia.

Pianka posiada własności samo-gasnące.

Belki malowane są specjalną bejcą.

Wszystkie wyroby posiadają ocenę P2H nr HK/B/2085/01/2002 oraz Aprobatę Techniczną AT-06-0674/2004 dopuszczającą do stosowania w budownictwie.

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Produkty powiązane