BELKI RUSTYKALNE
Ostatnio przeglądane
Belka Modern 12x12cm 3m Palisander....
Próbka kamienia z betonu. Zamów wycinek elementu, aby osobiście ocenić...
BM12123M
Nowy produkt
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Data dostępności: 2015-02-04
| Długość | 300 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 12 cm |
Belka Modern Maskownica 12x12 cm – Długość 3m
Kolor: Palisander
Odkryj wyrafinowaną elegancję nowoczesnego designu – nasze belki dekoracyjne z linii Modern (profil U) to ultra lekki, a zarazem wyjątkowo trwały system wykończeniowy, który umożliwia błyskawiczną i efektowną metamorfozę wnętrza bez obciążania konstrukcji sufitu. Subtelna, uporządkowana struktura współczesnego drewna w szlachetnym, ciemnym odcieniu Palisander nadaje pomieszczeniom luksusowy, stonowany charakter i stanowi doskonałą alternatywę dla ciężkich, tradycyjnych belek.
Dlaczego warto wybrać nasze systemy Modern?
Belki z serii Modern w głębokim odcieniu Palisander to idealny wybór do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym oraz nowoczesnej stodoły (modern farmhouse). Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie tradycyjne, ciosane belki byłyby zbyt surowe lub dominujące.
Profil w kształcie litery „U” jest doskonałym materiałem bazowym do tworzenia zintegrowanych systemów oświetleniowych. Gładkie ścianki ułatwiają precyzyjny montaż nowoczesnych opraw punktowych LED, minimalistycznych reflektorów lub ukrytych taśm ledowych, co pozwala na stworzenie unikalnej atmosfery w salonie, biurze czy jadalni.
W przeciwieństwie do tradycyjnych elements drewnianych, nasze profile poliuretanowe nie wymagają kosztownej, cyklicznej konserwacji, szlifowania ani lakierowania. Naturalne drewno z czasem wysycha, paczy się, pęka i potrafi mocno pracować pod wpływem zmian temperatur, a dodatkowo drastycznie obciąża strop. Nasz produkt zachowuje idealną geometrię oraz głębię koloru przez długie lata, będąc jednocześnie całkowicie odpornym na wilgoć, grzyby oraz działanie szkodników.
![]() |
|
UWAGA: Tworzywo poliuretanowe jest w pełni odporne na parę wodną oraz bezpośrednie zmywanie. Produkt może być z powodzeniem instalowany w przestrzeniach łazienkowych oraz kuchennych. Do trwałego osadzenia zalecamy kleje montażowe dostępne w naszym asortymencie. Ze względu na specyfikację gabarytową paczki (3m), przesyłki są pakowane w specjalnie wzmocnione tuby ochronne, co gwarantuje bezpieczną i bezuszkodzeniową dostawę kurierską.
Pianka posiada własności samo-gasnące.
Belki malowane są specjalną bejcą.
Wszystkie wyroby posiadają ocenę P2H nr HK/B/2085/01/2002 oraz Aprobatę Techniczną AT-06-0674/2004 dopuszczającą do stosowania w budownictwie.
Brak opinii użytkowników.