Belka Modern 0906 4m biała

BM09064M

Nowy produkt

199,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Długość 400 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 6 cm

Więcej informacji

Belki Rustykalne (belki ciosane) i Belki Modern są wykonane z pianki poliuretanowej o zerowym potencjale niszczenia ozonu.

Belki dekoracyjne "Bieszczady" - są kopiami belek z naturalnego starego drewna i mogą być wykorzystywane jako element dekoracyjny ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej takich jak sklepy, restauracje, hotele, zajazdy itp.

Nasze belki rustykalne to idealne rozwiązanie, jeśli marzysz o wprowadzeniu do swojego wnętrza niepowtarzalnego, wiejskiego uroku bez konieczności angażowania się w skomplikowane prace budowlane. Dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi i doskonałej jakości wykonania, te elementy dekoracyjne nadadzą każdemu pomieszczeniu ciepła i charakteru.

Cechy Naszych Belek Rustykalnych:

Autentyczny Wygląd: Nasze belki zostały starannie zaprojektowane, aby naśladować teksturę i wykończenie drewnianych belek. Dzięki temu uzyskujesz realistyczny efekt, który trudno odróżnić od prawdziwego drewna.

Trwałość i Lekkość: Nasze belki są wykonane z wysokiej jakości pianki, co sprawia, że są lekkie, łatwe w montażu i odporne na uszkodzenia. Nie musisz się martwić o ewentualne odpryski czy pęknięcia.

Łatwy Montaż: Montaż belek jest niezwykle prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Wkrótce po zamontowaniu poczujesz, że wprowadziłeś nowy wymiar do swojego wnętrza.

Dostępność Wielu Kolorów i Rozmiarów: Oferujemy szeroki wybór kolorów i rozmiarów, dzięki czemu masz pełną swobodę w dostosowaniu belek do swojego stylu i aranżacji wnętrza.

Wielofunkcyjność: Nasze belki mogą być wykorzystane zarówno do ozdabiania sufitów, jak i ścian. To wszechstronny element dekoracyjny, który doda uroku zarówno w salonie, kuchni, sypialni, jak i innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Łatwość W Utrzymaniu Czystości: Bełki z pianki są odporne na wilgoć, co sprawia, że są łatwe do czyszczenia i utrzymania w doskonałym stanie przez wiele lat.

Odkryj naszą kolekcję belek rustykalnych i przekształć swoje wnętrze w miejsce, gdzie tradycyjny urok spotyka się z nowoczesnym komfortem. Nie czekaj – już dziś zacznij tworzyć unikalną przestrzeń, która odzwierciedli Twój wyjątkowy styl życia.

Pianka posiada własności samo-gasnące.

Belki malowane są specjalną bejcą.

Wszystkie wyroby posiadają ocenę P2H nr HK/B/2085/01/2002 oraz Aprobatę Techniczną AT-06-0674/2004 dopuszczającą do stosowania w budownictwie.

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Produkty powiązane