Deska Ciosana 260x13x3 cm palisander

DCC13

Nowy produkt

76,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wymiar: 260x13x3 cm. Cena za 1 szt.
  

Kochamy wiekowe drewno, któremu jedyną w swoim rodzaju barwę nadaje upływający czas. Wspaniale czujemy się we wnętrzach wykończonych w starym stylu, które budzą sentyment i są kwintesencją przytulności. Z różnych przyczyn nie zawsze jednak zastosowanie naturalnego budulca jest możliwe. Nie jest to jednak powód do zmartwień, ponieważ w naszym sklepie znajdą Państwo doskonałą alternatywę dla drewnianej deski ciosanej.

Deska ciosana 260x13x3  

Deski dekoracyjne - rustykalne "Bieszczady" są kopiami desek z naturalnego starego drewna i mogą być wykorzystywane jako element dekoracyjny ścian i sufitów w pomieszczeniach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej takich jak sklepy, restauracje, hotele, zajazdy itp.

  

Zastosowanie desek rustykalnych wytwarza niepowtarzalny urok i atmosferę w dekorowanych pomieszczeniach podkreślając przy tym ich indywidualny charakter.

  

Deski dekoracyjne - rustykalne "Bieszczady" są wykonane z pianki poliuretanowej o zerowym potencjale niszczenia ozonu. Pianka posiada własności samogasnące. Belki malowane są specjalną bejcą, żeby idealnie odwzorowywać wygląd deski ciosanej z naturalnego drewna. Wszystkie wyroby posiadają ocenę P2H nr HK/B/2085/01/2002 oraz Aprobatę Techniczną AT-06-0674/2004 dopuszczającą do stosowania w budownictwie.

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Deska Ciosana 260x13x3 cm palisander

Deska Ciosana 260x13x3 cm palisander

Produkty powiązane