Tablica Samoprzylepna 449x297x5 mm

TKS1

Nowy produkt

19,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wymiary jednego arkusza: 449x297x5mm. Cena za 1 szt.

Dostępne kolory: Zielony, Niebieski, Różowy, Żółty, Fioletowy, Czerwony, Czarny, Pomarańczowy, Szary, Lawendowy, Pistacjowy i Miętowy oraz w kolorze naturalnym (niemalowane).

Tablice pokryte wysokiej jakości lateksową farbą Tikkurila, która jest odporna na ścieranie nawet na mokro.

Właściwości
- Arkusze posiadają warstwę samoprzylepną, dzięki czemu można je powiesić bez niepotrzebnego wiercenia w ścianach, a także na dowolnej powierzchni jak np. biurko.
- Produkt dzięki swoim ciekawym barwom idealnie nadaje się do pokoi dziecięcych, pomieszczeń biurowych oraz szkół i przedszkoli.
- Tablice bardzo łatwo można przemalować na dowolny kolor lub nawet domalować na nich własne logo, nazwę firmy czy postać z bajek dla dzieci, by stały się one jeszcze bardziej kolorowe.

Uwagi:
- Proszę pamiętać, że korek jest materiałem naturalnym i bez względu na to kto jest jego producentem, reaguje na zmiany temperatury i wilgotności otoczenia.
- Dlatego przed montażem zaleca się pozostawienie korka bez opakowania na min 48h w pomieszczeniu w którym ma być montowanym w celu aklimatyzacji.
- Korek, który ma być użyty jako wykończenie należy sprawdzić przed montażem.
- Ewentualne różnice w długościach bez problemu można niwelować za pomocą noża segmentowego (takiego samego jakiego używa się np. do docinania tapet).

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Tablica Samoprzylepna 449x297x5 mm

Tablica Samoprzylepna 449x297x5 mm