KOREK SAMOPRZYLEPNY

Z pewnością każdy kojarzy charakterystyczne tablice wykonane z naturalnego korka, na które to przyczepia się krótkie notki na żółtych karteczkach. A co, gdyby tak wykorzystać korek nieco inaczej i stworzyć z niego oryginalną ozdobę — na przykład na ścianę? Czy to ma sens? Jak najbardziej, ponieważ proponowany przez nas korek samoprzylepny jest dźwiękoszczelny, a dodatkowo stanowi dobrą izolację termiczną. Chcecie się przekonać? W takim razie w poniższej kategorii znajdziecie płyty korkowe samoprzylepne na ścianę w rolce!

Korek ścienny samoprzylepny — niebanalna estetyka i funkcjonalność

Choć przez starsze osoby korek jest głównie kojarzony z niesławnymi czasami PRL-u, to współcześnie obserwuje się jego nagły powrót na salony. Jaki jest tego powód? Z całą pewnością ogromne znaczenie ma fakt, iż jest to materiał ekologiczny, gdyż pochodzi z drzew, a konkretniej z dębów korkowych. Ich uprawa jest w pełni kontrolowana, a tym samym nie ma mowy o nadmiernej eksploatacji, generowaniu zanieczyszczeń czy zużywaniu energii. Nie da się też zaprzeczyć, że… korek samoprzylepny ścienny może wyglądać naprawdę stylowo!

Proponowane przez nas panele i tapety korkowe samoprzylepne to coś, dzięki czemu możesz odmienić wygląd swojego pomieszczenia o niemalże 180°! Naklejony na ścianie nada charakteru i swego rodzaju swojskości, ale nie należy też zapominać o praktycznych walorach. Innymi słowy, cała ściana będzie mogła być… jedną, wielką tablicą informacyjną, w sam raz na notatki bądź plakaty. A może szukasz czegoś, co będzie stanowić alternatywę dla filcowych podkładek pod meble albo maty na biurko? Także i w tym przypadku warto postawić na takie płyty! Samoprzylepne korkowe maty wystarczy dociąć i umieścić dokładnie tam, gdzie się chce.

Korkowe płyty w różnych wymiarach

Szukasz konkretnej wielkości maty korkowej, a tym samym zgodnie z założeniem ma być niestandardowa? A może w grę wchodzi kwestia jej grubości? Niezależnie od tego, co stanowi punkt Twojego zainteresowania, w naszym sklepie otrzymasz dokładnie taki asortyment, jaki tylko chcesz. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i podasz szczegółowe instrukcje, a my zajmiemy się całą resztą od początku do końca — możesz na nas liczyć!

KOREK SAMOPRZYLEPNY Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 26 elementów