Linn Cioccolato panel korkowy

Nowy produkt

359,50 zł brutto

166,90 zł za M2

Dodaj do listy życzeń

Opis

Opakowanie 8 szt. / 2,154 m2
Długość 60,5 cm
Szerokość 44,5 cm
Wysokość 10,5 mm
Wykończenie Lakier ceramiczny

Więcej informacji

Cena za 1 m2. Wymiar panela korkowego 605x445x10.5 mm.
Minimalna ilość do zamówienia to 1 paczka = 2,154 m2
Panele korkowe lakierowane. Lakier ceramiczny Xtreme WRT.

Podłogi korkowe wbrew pozorom są bardzo trwałe. Jeśli tylko wprowadzisz je raz do swoich wnętrz, satysfakcja z ich użytkowania sprawi, że będziesz je chcieć mieć na zawsze.

Podłogi korkowe zalety:
komfort cieplny – koniec z uczuciem chłodu, gdy stajesz bosą stopą na posadzkę; dzięki swojej komórkowej budowie korek jest doskonałym izolatorem termicznym, dotykając go, doznasz przyjemnego uczucia rozgrzewającego ciepła;
komfort akustyczny – korek posiada wysoce rozwiniętą zdolność pochłaniania dźwięków, a podłoga z korka sprawi, że otoczy się atmosfera spokoju i relaksu; zapomnij o stukocie twardych paneli, nie myśl już o hałaśliwych sąsiadach z dolnych kondygnacji;
komfort chodzenia – wierzchnia warstwa podłogi korkowej jest elastyczna, wydajnie amortyzuje nacisk w trakcie stawiania kroków; chodzenie po niej to przyjemność, a nie męczarnia dla Twoich mięśni i stawów;
komfort łatwego utrzymania w czystości – tak niewiele potrzeba, aby utrzymać podłogę z korka w dobrym stanie, wystarczy pamiętać o jej okresowym odkurzeniu i przetarciu wilgotnym mopem, aby cieszyć się doskonałą podłogą przez wiele lat.
korek to 100% natury i 100% troski o jej stan - korek to materiał, który pozyskuje się bez robienia jakiejkolwiek krzywdy rosnącemu drzewu

CICHE
Laboratoryjne testy dowodzą, że płyty z korka są znakomitym materiałem izolacyjnym. Korek redukuje dźwięki dobiegające z innych kondygnacji, obniża poziom hałasu powstającego wewnątrz mieszkania.
CIEPŁE
Naturalne właściwości korka odgrywają zasadniczą rolę w izolacji cieplnej, zapewniając niezrównoważony komfort, przytulność oraz niższe koszty energii.
Dzięki swojej słabej przewodności cieplnej korek jest zawsze ciepły w dotyku, bowiem nie przepuszcza ani nie pochłania ciepła naszego ciała i sprawia wrażenie, jakby miał wewnętrzne ciepło (jakby nas ogrzewał).
TRWAŁE
Podłogi z warstwą mocno sprasowanego korka przenoszą bardzo duże obciążenia. Pod wpływem nacisku mikrokomórki korka ulegają kompresji, a na powierzchni podłogi brak jest śladów wgłębień i załamań. Podłogi zabezpieczone są przed zużyciem powłoką z wysokiej jakości lakieru poliuretanowego lub winylu, dzięki którym podłoga jest niezwykle odporna na ścieranie i zarysowania, sprawiając tym samym, że wygląda jak nowa przez wiele lat.
KOMFORTOWE
Udowodniono, że twarde podłoża powodują nasilenie urazów stóp i pleców. Badania pokryć podłogowych Corkcomfort przeprowadzone w Valencia Biomechanics Institute dowodzą ich znakomitych właściwości biomechanicznych i wpływu na prawidłową postawę ludzkiego ciała. Produkty Wicanders są miękkie i jednocześnie sprężyste, przez co zmniejszają nacisk na stawy i kręgosłup.
ZDROWE
Korek jest materiałem antystatycznym, tzn. nie przyciąga i nie pochłania kurzu. W związku z tym podłogi Wicanders nie powodują alergii, są przyjazne dla alergików i astmatyków.
PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA
Produkty Wicanders nadają się do recyklingu, są przyjazne dla środowiska i pozytywnie wpływają na pobór dwutlenku węgla z atmosfery. Ich ekologiczny charakter podkreśla nowy klej wodny ACRODUR zmniejszający poziom emisji substancji szkodliwych. Dzięki właściwością izolacyjnym umożliwiają oszczędzanie energii.
Certyfikat FSC w zakresie gospodarki leśnej, a także inne certyfikaty, to niezaprzeczalny dowód ekologicznego charakteru tych podłóg i ich dodatkowa zaleta.
SZYBKA I ŁATWA INSTALACJA
Dzięki opatentowanemu systemowi CorkLoc instalacja paneli korkowych nie będzie stanowiła najmniejszego problemu, a zintegrowany podkład korkowy oprócz dodatkowego wytłumienia i ocieplenia, wyeliminuje konieczność dodatkowego zakupu mat pod podłogi pływające.
ŁATWE W PIELĘGNACJI
Podłogi Wicanders są łatwe w codziennej pielęgnacji i okresowej konserwacji. By podłogi utrzymać w czystości wystarczy tylko odkurzać oraz co jakiś czas przemywać wilgotną szmatką z użyciem środków pielęgnujących.

KONSTRUKCJA PODŁÓG KORKOWYCH (zdjęcie załaczone w aranżacji)
1. Lakier Xtreme WRT
2. Naturalny fornir korkowy
3. Warstwa elastycznego izolującego korka
4. Płyta HDF z systemem CORKLOC
5. Zintegrowany korkowy podkład wytłumiający

Montaż paneli korkowych

Opinie

Brak opinii użytkowników.

Napisz opinię

Linn Cioccolato panel korkowy

Linn Cioccolato panel korkowy